PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040057}
6,5 40 610
ocen
6,5 10 1 40610
6,0 47
ocen krytyków
Saltburn
powrót do forum filmu Saltburn

Jestem w szoku! Ten film jest nużący, słaby fabularnie. Postacie płaskie, nie intrygują w żaden sposób, nie wzbudzają emocji, a główny bohater nie ma motywu, który byłby jakkolwiek ciekawy do zgłębienia. Czytam opinie, że Saltburn jest poruszający, szokujący, a nawet traumatyzujacy (?!). Przepraszam, ale czy ktoś kto tak myśli widział więcej niż 2 filmy w życiu? Czy Netflix spowodował taki regres w widzach? Naprawdę nie rozumiem, bo kocham kino, szczególnie te niepokojące, a to było po prostu średnie, żeby nie powiedzieć słabe. Ok - fajna estetyka, ale nie dla niej oglądam filmy…
Nie jestem zwolenniczką chamskiej krytyki, bo każdy ma swój gust, to oczywiste. Jednak po przeczytaniu peanów zachwytu i poklasku dla unikalności Saltburn po prostu nie mogłam się powstrzymać aby napisać swoje zdanie.

Kosmaria

Popieram w pełni

ocenił(a) film na 4
Kosmaria

Pełna zgoda . Wizualnie i technicznie bardzo dobry ,tylko co z tego skoro dramatycznie pusty. Ukłony.

ocenił(a) film na 5
Kosmaria

tak te osoby zapewne widziały dwa filmy w życiu xd

ocenił(a) film na 5
Kosmaria

Co racja to racja. :)

ocenił(a) film na 5
Kosmaria

Zgadzam się. Wielu rzeczy tutaj brakuje.

Kosmaria

Trafiłem tu przypadkiem, ani jednej reklamy czy zwiastuna nie widziałem, nikt też o tym nie mówił w moich kręgach filmowych gdzie niby ta reklama?

ocenił(a) film na 8
Kosmaria

Może właśnie zależy od oczekiwań, ja nie miałam żadnych, odpalilam film nie wiedząc o czym będzie i mega się dałam zaskoczyć przez co bardzo mi się spodobał. I nie, nie liczba obejrzanych filmów świadczy o czyimś guście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones