PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608009}
8,2 5 599
ocen
8,2 10 1 5599
Civilization V
powrót do forum gry Civilization V

Tak jest, najnowszy dodatek- Brave new world- będzie wprowadzał, tak jak G&K nowe
usprawnienia i cywilizacje, będzie usprawniona dyplomacja, która chyba będzie grała pierwsze
skrzypce w grze, poza tym będzie jeszcze 8 cudów świata. Czy ktoś jeszcze się nie może
doczekać??

montezuma_wielki

ja też.nigdy nie grałem w żadną z civilisazion`s (ale trudne słowo nawet nie wiem czy dobrze piszę)ale grałem w europę universalis 2 a to jest chyba podobne na pewno kupię ten dodatek bo to bardzo uchwala polsce przedstawienie jej jako cywilizacji ale mam pytanie czy trzeba do tego dodatku miec oryginalne cywilizasions?(nie obchodzi mnie już pisownia)

hhhhggh

Tak

ocenił(a) grę na 9
hhhhggh

Na twoim miejscu poczekałbym na złotą edycje cywilizacji ( podstawowa wersja i wszystkie dodatki, dlc itp.) Na stronach internetowych typu cdp.pl, albo move.pl będzie pewnie jakaś zniżka...

użytkownik usunięty
montezuma_wielki

Civilization Gold zawiera tylko pierwszy dodatek możliwe, że zrobia platynowa edycją w której dodadza ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones