PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832430}
9,3 1 534
oceny
9,3 10 1 1534
Baldur's Gate III
powrót do forum gry Baldur's Gate III

Lekkie rozczarowanko

ocenił(a) grę na 7

Wielka gra, wielki powrót.
Naczytałam się tych peonów pochwalnych, recenzji 10/10 i po ograniu BG3 jestem teraz nieco zawiedziona...
Dlaczego? Chodzi o fabułę. Tak, wiem, że zazwyczaj jest tylko "dodatkiem" do gry właściwej, ale ja właśnie gram dla fabuły, dla doskonałych historii i chwytających za serce opowieści. Gram dla identyfikacji z głównym bohaterem, dobrze napisanych postaci pobocznych, dlatego wieki temu pokochałam możliwości cRPG. Tutaj mi się zupełnie nie udało wsiąknąć w świat przedstawiony.

No nie wiem, ale kijanki i walka z wielkim mózgiem już nie dla mnie.

Dodam, że w starutkim BG2 to się udało i tam bawiłam się doskonale. Ponadto udało mi się zidentyfikować w historii Planescape Torment, w starutkich Falloutach, Mass Effect, a z nowszych Wiedźmin i Cyberpunk. No ale, dla każdego coś miłego. Wielki plus dla głosów postaci Shadowheart i Astariona. Tak, wiem, że gra ma szerokie możliwości rasa/klasa/sposób wykonywania questów, ale nie po to siadam przed PC.

Mimo wszystko, cieszę się, że znalazłam czas dla sprawdzenia kolejnej gry Lariana.
Moja ocena 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones