Stamtąd
powrót do forum 1 sezonu

Ja się od samego początku zastanawiam skąd ci ludzie biorą jedzenie, jest otwarta knajpa, biorą brzoskwinie z puszek z lodówki, nikt tam z zaopatrzeniem nie wjeżdża ani nikt nie może wyjechać na zakupy a jedzenie jest... a siedzą w tym miasteczku już od kilku lat.

ocenił(a) serial na 5
Nadzorca_harema

Oczywiście że mają. Lidl za rogiem stoi, chodzą normalnie ale tylko w niedzielę handlową. Masz rację siedzą tylko kilka lat bo przecież taki Viktor to kilkadziesiąt stał

Nadzorca_harema

gdzieś tam jest wyjaśnione, że jedzenie się pojawia. Nie chce spoilerować, ale skoncentruj się na brzoskwiniach, będziesz wiedział o co chodzi.

Nadzorca_harema

scenarzyści są narazie zajęci rozwlekaniem fabuły, może zajmą się tym w 5 albo 6stym sezonie, narazie wiadomo, że jedzenie do nich po prostu przychodzi. z lasu, nikt nie wie dlaczego

ocenił(a) serial na 6
marckoza

Ciekawe jest też to, skąd biorą amunicję do strzelb i pistoletów...

Może miejsce w którym przebywają to jest czyściec, zginęli w wypadkach i o tym nie wiedzą, jak w filmie Sok z żuka.

Nadzorca_harema

Albo jak w Lostach. Trochę to oklepane rozwiązanie ;/

Nadzorca_harema

I skąd mają paliwo i prąd. To mnie nurtuje od pierwszego odcinka, ale jestem dopiero na 5, więc możliwe, że gdzieś to później wyjaśnią. Natomiast chyba, że jedzenie "pojawia się", to trochę nieprzemyślane, bo nie mają np. soli fizjologicznej. Lekarka wyraźnie mówi o braku zaplecza medycznego już w pierwszym odcinku, że muszą sobie "radzić sami, kombinować".

ocenił(a) serial na 6
mippek

Może to reality show :)

mippek

O prądzie, za chwilę coś będzie (jestem na 8 odcinku :) ).

Kwestie jedzenia itp. to jedno, ale mnie bardziej zastanawia, że ludzie siedzą tam po pare lat ale jakoś tak niemrawo szukają wyjścia, albo słabych stron tych istot lub (jakkolwiek to smiesznie zabrzmi) po prostu z nimi...pogadać :) może udałoby się coś od nich wyciągnąć. Tak jak te talizmany - rozumiem, że jest jeden na dom? Jeśli działają to dlaczego nikt nie próbuje ich przykładowo skopiować i sprawdzić czy
te nowe też będą działać?
Skoro droga się zapętla to dlaczego nikt jeszcze nie poszedl w las, przecież cały dzień to mnóstwo czasu, żeby sprawdzić teren na około miasteczka i wrócić? (w zasadzie wiadomo, że talizmany działają też "w terenie" jak to bylo z kamperem).

Ps. Jeśli komuś podoba się pomysł, a do tego lubi fantasy to polecam książkę - "Malowany człowiek" :)

killeratb_filmweb

Ja obejrzałam już wszystkie dostępne odcinki i cieszę się, że kwestia prądu okazała się jedną z głównych zagwozdek także dla bohaterów tego serialu.:)

killeratb_filmweb

I jeszcze dodam, że wyprawa w las też będzie ;)

mippek

Tak, juz nadrobiłem i dołączam do grona osób czekających na to, co będzie dalej :) W każdym razie na plus, że kwestie poruszane przez widzów, są wprowadzane w życie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones