Lucyfer
powrót do forum 6 sezonu

sezon 6? skąd taka informacja? 5ty sezon został podzielony na 2 części i miał być ostatnim, finałowym...ma ktoś jakieś rzetelne źródło?

deathless2

Wpisz w google sezon 6 i się dowiesz że powstaje :) będzie zarazem finałowym sezonem 

ocenił(a) serial na 4
diablo6789

Czyli w końcu po tych dziesięciu odcinkach będzie definitywny koniec tego serialu? Finally!

ocenił(a) serial na 10
deathless2

https://twitter.com/Ildymojo/status/1400147088097218560 - 2 godzinki temu https://twitter.com/Ildymojo/status/1377024497237192707 - 10 marca br.  There you are ;)

TheYoker00

dzięki :)

TheYoker00

A czy wiadomo coś kiedy s6 w ogóle ujrzy światło dzienne?

ocenił(a) serial na 10
gromik13

Nie było takiego info obecnie albo przeoczyłem :P

ocenił(a) serial na 9
TheYoker00

Ciężko powiedzieć ale wiadomo iż zdjęcia 6 sezonu zakończyły się wiosną br. Więc może być wielkie zaskoczenie iż 6teczkę zobaczymy jeszcze na koniec tego roku.

ocenił(a) serial na 10
gromik13

Premiera jest zaplanowana na 2022 rok.

ocenił(a) serial na 10
Discordia_2

Premiera 10 września 2021 :D

ocenił(a) serial na 10
Discordia_2

Chyba raczej na ten. Na Netflixie pisze, że 6 sezon będzie 10 września 2021 roku, a nie w przyszłym

ocenił(a) serial na 10
gromik13

10 września 2021

ocenił(a) serial na 10
deathless2

Netflix ostatnio potwierdził. Nawet zwiastun wstawili

Marta_Lewinska

Jestem po trzech odcinkach i powiem szczerze, że mnie totalnie znudziły. Ewidentnie odcinanie starych kuponów, brak lekkości i na pewno pomysłu. Zajrzałam na finałowy odcinek i nie wierzyłam oczom i uszom. To już w ogóle była miazga, nic nie różniąca się od brazylijskiej telenoweli z pełnym dobrodziejstwem. Szkoda, że piaty sezon nie był ostatnim. Jest jeden plus, Chloe wyładniała:)

bemol33

Mnie generalnie już od sezonu 5 B nie idzie oglądanie. Jakieś to wszystko przekombinowane. Chyba już wyrosłam z takich opowiastek. Wolałam odcinki jak były trochę normalniejsze .Mogli sobie darować już ten 6 sezon. Zaczęłam bgo oglądać A nudzi i nie interesuje .

moricone

Serial bazuje na komiksie i pewna konwencja jest oczywista. Ale równia pochyła, moim zdaniem, zaczęła się już dawno. Rozciąganie na siłę daje poczucie znużenia. Dwa pierwsze sezony były soczyste, pokazywały ewolucję Lucyfera i niektóre odcinki z sezonu czwartego i piątego. Masz rację, przekombinowali. Zagwozdki kryminalne coraz gorsze, mnogość postaci niebiańskich powoduje chaos, i romans który wlecze się przez 4 sezony. Mam wrażenie, że ostatnie dwa sezony powstały na podstawie jakiegoś babskiego czytadła.

bemol33

Obejrzałam 6 sezon i na pewno był lepszy niż 3, ale i tak mi się dłużył, a zakończenie totalnie mi się nie podobało. Głupie, zrobione na siłę i jak dla mnie całkowicie smutne i negatywne.

ocenił(a) serial na 9
Nathlin

Smutne ? Przecież "żyli długo i szczęśliwie" :)

ocenił(a) serial na 10
bemol33

Też według mnie mogli zakończyć Lucyfera na sezonie 5B.
I prawda. Chloe bardzo wyładniała.

Marta_Lewinska

Wg mnie na I części sezonu 5. Związek został wreszcie skonsumowany i żyli długo i szczęśliwie:) Ale jeśli serial się rozbujał, to wiadomo dlaczego, kasa i jeszcze raz kasa. Dlaczego nie odcinać kuponów jeśli można zarobić? To nie pierwszy dobry serial, który został spartolony dla kasy, a pomysły zostały wymyślone na kolanie. Podobnie było np. z Dr Housem, pierwszy który mi przychodzi do głowy. Chociaż trudno porównywać oba seriale do siebie z wiadomych względów. Ale powód był ten sam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones