PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465247}

Amatsuki

6,9 279
ocen
6,9 10 1 279
Amatsuki
powrót do forum serialu Amatsuki

Bez rewelacji

ocenił(a) serial na 5

Nie zachwyciło mnie to anime. Szczerze mówiąc, to z trudem przez nie przebrnęłam. Mimo iż ma tylko 13 epizodów dłużyło się w nieskończoność. Ciągła paplanina i zbyt wolno rozwijająca się akcja, że nie wspomnę już o tym, że jak w końcu coś zaczęło się dziać i zrobiło się interesująco... anime się urwało. A przez skandal narkotykowy związany ze scenarzystą, nie zapowiada się na kontynuację.
Naprawdę lubię anime tego gatunku, ale to do mnie w ogóle nie przemówiło. Bez porównania z "Shonen Onmyouji", które przecież też nie było górnolotne, czy chociażby Natsume Yūjin-Chō.

ocenił(a) serial na 3
Lilith_Flame

dokładnie tak... nie mam w zwyczaju porzucać w połowie czegoś, co już zacznę robić/oglądać, a w tym przypadku było to tylko kilkanaście odcinków, więc przebrnęłam. inaczej mojego 'oglądania' nie można określić. dłużyło się niemiłosiernie, jak pojawiła się jakaś interesująca postać to wątek z nią okazywał się idiotyczny...

ocenił(a) serial na 8
stupidkid

Dłużyło się? Ja tu czekam na drugi sezon, bo mnie bardzo zainteresowało. Oglądałam już jakiś czas temu, ale wątek z lisiczką na długo zapadł mi w pamięci ;p

Chizuna

Przykro mi Chizuna, ale chyba jesteś w mniejszości, bo mi także anime podobało się średnio. Można obejrzeć, zająć czas i szybko zapomnieć. Najbardziej irytujący jest fakt, że właściwie żadna z postaci nie ma charakteru. Oni tam sobie chodzą, walczą, mówią, ale nie ma żadnego znaczenia kto co robi, bo żaden tych zachowania nie jest przeznaczony dla konkretnego bohatera, brakuje im cech indywidualnych i wszyscy się zlewają. Tylko kreska tak pozytywnie nawet.

Lasidora

*typ zachowania :)

ocenił(a) serial na 8
Lasidora

Cóż, może to dlatego, że lubię mieć zdanie inne niż większość ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones