pod tym adresem jest cos czego nie powinno byc. gdyby tak zrobc głosowanko na posta najgłupszego na forum to ten miałby dize szanse
http://resident.evil.filmweb.pl/fbkomall.xml?aa=31741&oo=1#w71842

WIDMO82

re: kiedy...
rzeczywiście... wg nowych zasad "wystarczy" chyba żeby komentarz otrzymał odpowiednią liczbę punktów ujemnych...

Atom

czas to ..
tararara tylko kiedy oni to bedą sprawdzac?
ja bym mógł sie zajac tym, zrobic liste top nedznych komentarzy i tak w dwie trzy osoby decydowac o wywaleniu takich komentarzy bardzo szybko.

WIDMO82

nie tylko dla punktów
Najgorsze jest to, że ten komentarz powstał wczoraj, czyli po "punktowej rewolucji". Szkoda... Niektórzy, jak widać, wpisują takie perełki nie tylko dla punktów. Niewiele można z tym zrobić. To co Ty zaproponowałeś mogłoby być nawet skuteczne, ale przy decydowaniu czy coś ma być usunięte powinien być także obecny ktoś z redakcji filmwebu, a nie sądzę żeby znalazł się na to czas...

Atom

etat
a moze by tak poprosic o pozwolenie takowe i na 1/8 czy tam 1/32 nawet etetu podjac prace u nich ? :) siedze tak i wylapuje z innymi filmwebowiczami taki kwiatuszki i czasem to kole w oczy taka niemoc :( Bardzo bym byl z tego zadowolony bo i te moje słabsze byłyby kasowane a zostawały te łądniejsze :)

WIDMO82

ta jasne
sprawdzaj to w dwie osoby i wyrzucaj te komentarze które się tobie nie podobają... a jeśli inni nie będą się z tym zgadzać to co wtedy???? myśle że portal jest własnością wszystkich i wszyscy powinni decydować o tym co powinno być a co nie.... założe się że wyrzucałbyś nie tylko głupie komentarze ale też takie które się tobie nie podobają...a to jest jednak różnica......... jak już chcesz robić jakieś listy top to rób.....ale niech decydują wszyscy...

kamo

awykonalne...
niemozliwe, żeby decydowali wszyscy... a pomysł widma jest super!
trzeba wybrać kilka rzetelnych osób, umiejące pisać dobre i ciekawe komentarze, znające się na rzeczy i zadomowione na filmwebie.

Ponk

to może...
..zróbmy tak, żeby te pare osób zostało wybranych w równych dla wszystkich wyborach.....każdy oddałby jeden głos na osobę którą chce mieć na takim stanowisku...oczywiście bez możliwości głosowania na siebie.....

użytkownik usunięty
kamo

Wybory??
Moim zdaniem to pomysł nie najlepszy. Po co ktoś ma stać i pilnować, ludzie są różni, mają różne gusta, więc wiadomo, że na obiektywizm zdobędą się z największym trudem.
Poza tym władza szybko korumpuje....;P

czemu nie??
jak już są chętni do stania i pilnowania to czemu nie???? potrzebni tu są ludzie do czarnej roboty..... jeśli chodzi o tą korupcję to można kogoś wybrać na okres próbny.....jeśli metoda się nie sprawdzi to trudno, ale warto spróbować....

statut projektu
olu, kto tu mowi o kasowaniu byle ot tak sobie koment. ? kasowane byłyby tylko te z krzaczorami. te kontrowersyjne niech własie zostaja :) przeciez to jest forum, od takich sie zaczyna najlepsze dyskusje. dałem taki temat jaki dałem, wyszło ze jest dosyc interesujacy czy tam własnie kontrowersyjny i narobiło sie juz 20 odpowiedzi prawie na niego. Dzieki niemu poznajemy siebie nawzajem poznajemy i uczymy sie od siebie. A oto chyba chodzi na forum kazdym. Korupcji wiec nie mozesz sie bac bo nie ma miejsca na nia tutaj - wyklucza to statut tego projektu :)

użytkownik usunięty
WIDMO82

no nie wiem
no ja naprawde nie wiem l fakt jest troszke brudu na roznych listac, ale bardzo latwo przekroczyc granice miedzy kasowaniem tego co niepotrzebne i tego co nam sie nie podoba...
co Ty ksiazek nie czytasz???? ;))))))))

stresujaca robota :D
ja czytam ksiazki ale chyba nie o tym co powinienem :)

a co do przekraczania granicy to chyba mniejsze jest prawdopodobienstwo wtedy jak w 3-5 os. na GG czy na ircu pogoni sie ten czy tamten koment. bo samemu to masz racje ale chyba mozna sie bac :) tyle tu presji :)

WIDMO82

kandydaci...
ja jestem za... pomysł wydaje mi sięt rafiony... pozostaje sprawa kandydatów. To Ty wysunąłęś ten temat, ma się więc rozumieć, że zgłaszasz swoją kandydaturę do tego przedsięwzięcia... nie ma sprawy... namów paru kolegów i zajmijcie się tym... pogadajcie z Redakcją i sprawa załatwiona, nad czym jeszcze dyskutować?

kamo

re:
no to wymysl jakis szybk sposób, który pomógłby pilnowac lepiej tutaj pozadku.

WIDMO82

ale.....
...ja nie mówie, że ten pomysł był zły... jak już napisałem powinno sie najpierw zorganizować wybory, w których użytkownicy wybraliby (bez możliwości głosowania na siebie) te pare osób do oceniania komentarzy... co za problem zorganizować jednodniowe wybory, gdzie każdy oddałby jeden głos.......

kamo

Dac im BERŁO !!!
jednodniowe ? tu chodzi tez oto ile czasu dziennie startujacy poswieca na czytanie, przegladanie filmwebu. Moim zdaniem powinna to byc jedna z 30 najaktywniejszych osób. redakcja mogłaby ogłosic taką rekrutacje na czw.-pn ( jedni korzystają w dni wolne od pracy z netu inni w pracy) wybrac sie powinno 3-5 takich osobników i dac im berło niech szaleją :) a i osoba która ma mniej nic np. 500pkt nie mogłaby głosowac.

WIDMO82

Uwaga! Rodzi sie nam Imperium
Historia lubi się powtarzać. Coś mi się zdaje, że mamy tu do czynienia z klasyczną próbą przejęcia władzy na Filmwebie. Chcecie władzy? A co później z nią zrobicie? A fe... Nie ufam wam. Jakby Sidious knuł coś takiego, to bym się nie dziwił, ale wy? Jestem przeciw takim zapędom! Zduśmy takie pomysły w zarodku, bo jak oni dojdą do władzy, to pewnie już nie będę więcej dopuszczony do głosu.

cboot

ee .. to nie tak.
Jaka próbą przejecia władzy? człowieku co ty piszesz? mi i innym filmwebowiczom chyba chodzi o to by nie pokazywały sie komentarze pełne krzaczorów i obraźliwych wypowiedzi czy tekstow typu " film jest zajebi**y ogladajta ludzie bo warto" - po co cos takiego tutaj? albo jak to juz Rednaczh po moim zgłoszeniu wykasował posta gdzie jedynym znakiem były "!!!" oraz słowo" sieeemmaa" rozciagniete na czerokosc całen linijki. Kto tu powiedział ze tu chodzi o kasowanie postów wszystkich osób których mnie lubimy z którymi konkurujemy w jakis tam niemądry sposób? szanuje zdanie innych wiem ze kazdy jakos zaczynał z mniejszymi problemami i błedami na poczatku, niektórym tak jak i mnie jeszcze daleeeko do tych co naprawde dobrze piszą i nie mysle ze bedzie to prowadziło to przejecia jakiejkolwiek władzy. Uwazam ze ilosc memberów i postów umieszczanych na tym forum jest tak duza i lawinowo rośnie ze redkacja zaczyna nie dawac sobie rady z kontrolą tego a ktos mógłby w jakis sposob pomoc. Nie mówie ze to miałbym byc wyłacznie tylko ja. zglaszam swą kandydature i milobyło byłoby gdybym wraz z kims innym mógł pomagac redakcji.

WIDMO82

można......
można i tak..... ale co do pracy tych osób i co do wyrzucania komentarzy to niech wyrzucają głupie komentarze a nie takie które mogą się nie spodobać.....

kamo

dokładnie
dokładnie o tym w ostatnich kilku postach teraz o tym pisze cały czas i o tym pisałem w dniach kiedy redakcja przeprowadziła zmiane punktacji oraz wprowadziło ocenianie koment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones