PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823829}

Wędrująca Ziemia

Liu Lang Di Qiu
5,2 5 971
ocen
5,2 10 1 5971
Wędrująca Ziemia
powrót do forum filmu Wędrująca Ziemia

całkiem fajnie zrobiony film. dynamiczna akcja, fajne efekty tylko ... tylko ten typowy, chiński płaczliwy klimat. wszyscy wciąż płaczą, krzyczą I rozpraszają. to typowe dla ich kina A ja nie mogę do tego przywyknąć I psuje mi to przyjemność oglądania

użytkownik usunięty
alevip

No sorry, ale Azjaci są bardzo emecjonalni i nic nie poradzisz. Taka rasa :)

Może gdyby więcej spali to mieliby stabilniejszą psychikę.

ocenił(a) film na 4
alevip

Ja zmieniłem jezyk na ang. Lepiej bo wtedy juz tak nie lamentują

alevip

Polecam napisy polskie, angielskie głosy (płacz i inne piski zredukowane do poziomu znośnego) + Dodatek do przeglądarki pozwalający zmienić tępo odtwarzanego filmu, dzięki temu wszelkie płacze i patetyzm w zwolnionym tempie można jakoś obejrzeć. W takiej formie daję 7/10

exe13

w sumie to 6/10

ocenił(a) film na 4
alevip

Dokładnie, film fajny technicznie z dopracowanymi efektami, ale ta chińska gadka i jazgot jest nie do strawienia

alevip

To bardzo proste - włącz angielski dubbing i polskie napisy. Patent sprawdza się na wszystkie azjatyckie filmy :)

ocenił(a) film na 7
alevip

To po co oglądacie chińskie/azjatyckie filmy (w oryginale), jak was drażni chiński/azjatycki język? Jesteście wszyscy masochistami, czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones