PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823829}

Wędrująca Ziemia

Liu Lang Di Qiu
5,2 5 971
ocen
5,2 10 1 5971
Wędrująca Ziemia
powrót do forum filmu Wędrująca Ziemia

Ciekawy pomysł na fabułę, wielki rozmach filmu i.. chińska filozofia tworzenia obrazów na którą nie każdy jest gotowy..
Nie wiem co jest grane: oglądałem już filmy tworzone przez różne nacje, ale zawsze mam problem z kinematografią chińską -mniej więcej jak bym to ja był nie z tego świata, albo oni.. Może to Hollywood wywiera zbyt klarowny obraz wzorca i mam problem z filmem o podobnym rozmachu, który jednak odbiega.. czym? -sam się nad tym zastanawiałem i chyba.. jest w nich coś z filozofii tworzenia kreskówek, przeniesionych w świat filmu fabularnego... Te postacie, reakcje, dialogi.. Ale ok -to moje prywatne fanaberie, a co do filmu to jednak jest to kawał włożonej roboty i biorąc pod uwagę moją niechęć dam mu zamiast 6* aż 7, bo nie jestem może całkiem obiektywny. W każdym bądź razie oglądnąłem film do końca, a to już naprawdę coś ! :D

Newryn

Jakby nie patrzeć to my jesteśmy z innego świata

ocenił(a) film na 7
Newryn

tez mi film smierdzial 2012 od samego poczatku z tym ze 2012 obejrzalem do konca bo postacie byly w miare w miare a w wedrujacej ziemii juz niezbyt a po tym momencie w ktorym blondyn mowi ze to nie on to dziewczyna sama chciala(czy cos w tym stylu) tak mnie zakrecilo w srodku od zazenowania ze dotrwalem przez nastepne 5 minut i wylaczylem.

ocenił(a) film na 7
Haxxo

O kurde. To juz 4 lata minely od pierwszej proby obejrzenia tego filmu, nie sadzilem, ze taki szmat czasu. Nawet nie pamietam tego komentarza xD.

Teraz mam troche inne zdanie. Film ala post apo, dobry sf, dobry kataklizm ale humor, postacie, dialogi, ku*wa dramat. W sumie to samo zdanie mialem jak obejrzalem 2012 pare lat temu. Daje 7(imo gdyby ten film nie byl taki typowo chinski i jeszcze ta koncowka 3 lata po calej sytuacji to moze i bylo by 8/9) bo jednak to jest porzadny kawal efektow specjalnych i jednak klimat IMO dobrze zbudowany od kostiumow po wyglad ziemii, miast, silnikow konczac na jowiszu. Gdyby ten film mial scenariusz stworzony przez kogos kompetentnego z hollywood ktory sie lubuje w filmach ciezkich(ale tez bez przesady) to wedrujaca ziemia naprawde moglaby byc hitem ze srednia 7,8/10 i 2 miliardami w box office.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones