PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760090}

Syrena

Mei Ren Yu
5,4 692
oceny
5,4 10 1 692
Syrena
powrót do forum filmu Syrena

Opis filmu

ocenił(a) film na 7

Biznesmen Liu Xuan (Deng Chao) pracuje nad projektem osuszenia morza, co zagraża syrenom, które bez morza żyć nie mogą, jak powszechnie wiadomo. Piękna syrena Shan (Lin Yun), która może także chodzić po lądzie, zostaje wysłana na stały ląd, aby powstrzymać Xuana.

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Film miał swoją premierę w Chinach 8 lutego 2016 roku. Krótko po swojej premierze pobił liczne rekordy kasowe takie jak największy dochód w dniu premiery i w pierwszym tygodniu od dnia premiery w Chinach. 19 lutego film został najbardziej kasowym chińskim filmem wszech czasów.

Szybszy

Dzięki, właśnie się zastanawiałem o tematyce filmu xD
Pierwszy raz słyszę tytuł a już zapadł mi w pamięć :-p

ocenił(a) film na 7
Kordians

Zwariowana komedia nie w stylu chinskim, tym razem nie ma grubaska , film z rewelacyjnymi efektami, momentami artystycznymi.

ocenił(a) film na 3
Szybszy

@Szybszy obejrzałem i ten biznesmen nie pracował nad osuszeniem morza (bo i po co?) tylko wykupem terenu - wyspy pod zabudowę. To był teren ekologiczny gdzie w zatoki wpływały delfiny. By ich się pozbyć zamontowano te urządzenia...

ocenił(a) film na 7
Mistrzu-1

No i co z tego ? To takie wazne dla CIebie:)

ocenił(a) film na 3
Szybszy

bałdzo bałdzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones