PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563992}

Skubani

Free Birds
6,2 14 903
oceny
6,2 10 1 14903
Skubani
powrót do forum filmu Skubani

nie wiem za co ma taką wysoką ocenę. oglądając przysypiałem a dzieci które początek oglądał w skupieniu po jakimś czasie minutach straciły zainteresowanie, oglądali do momentu przeniesienia się w czasie i zgodzę się z nimi iż do tego momentu mimo iż słabo to dało się oglądać, niestety im dalej tym gorzej

ocenił(a) film na 3
ruski011

Jestem tego samego zdania.

ocenił(a) film na 4
ruski011

zaśmiałem się na jednej scenie z laserem z pilota... tak to słabiutko strasznie

ruski011

te 'dzieci' mają wyprane mózgi od chemii zawartej w jedzeniu ,powietrzu i wodzie więc dla nich rozrywka są brutalne gierki komputerowe albo durne kreskówki w kablówce ,więc na ładnej i mądrej bajce nie mogą się skupić bo mają ADHD

RobertWW

nie wiem wśród jakich dzieci żyjesz, bajka nie przypadła im do gustu tak jak całej rodzinie i zawiodła chyba wielu widząc ocenę. Co w niej było ładnego czy mądrego? na pewno dużo ale nudnego :) nie wszystko co się Tobie podoba musi podobać się większości

ocenił(a) film na 9
ruski011

Mi się bardzo podobało i jeśli chcecie znać moje zdanie, polecam. Dawno nie widziałem tak śmiesznej animacji.

ruski011

Ja miałem na odwrót. Do przeniesienia, było jako tako, potem nudy i banał. A zakończenie pociągnięte zupełnie na siłę.

ocenił(a) film na 4
ruski011

Zgadzam sie. Słabiutko choć zapowiadało się ciekawie. Do Madagaskaru, który sam obniżył loty bardzo daleko. Daje 5 na wyrost. Według mnie jeśli to miała być wesoła animacja, komedia, po co usmiercac kogoś w bajce, bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones