PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464212}

Skazaniec

Felon
7,6 80 699
ocen
7,6 10 1 80699
7,0 5
ocen krytyków
Skazaniec
powrót do forum filmu Skazaniec

Film świetny dzięki dwóm znakomitym kreacjom głównych bohaterów;Dorffa i Kilmera. Ogląda się znakomicie. Polecam

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Też dałbym osiem gdyby nie dokonała znajomość walk głównego bohatera. Tatuśkowaty właściciel firmy nagle staje do walki z mordercami , członkami gangów i wymiata jak mało który. Wnerwiające naiwniactwo przez co musiałem zaniżyć ocenę na 7/10

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Naprawdę wciągający film. Nawet nie przeszkadzała mi kamera, która w wielu scenach niepotrzebnie się porusza, a to mnie przeważnie denerwuje. Jednak szybkość nabycia umiejętności walki jest niedociągnięciem.

ocenił(a) film na 9
mati1507951

Przecież życie głównego bohatera nie było przedstawione na tyle by móc stwierdzić iż nie umiał on się bić wcześniej. Ma on około 30 lat, więc to co się działo w jego życiu wcześniej to tylko gdybania...

OmniModo

a kto ci bajek naopowiadal, ze jakis podrzedny zbir musi od razu wymiatac? zwykle to sa przecietne kmioty mocne tylko w grupie.

ocenił(a) film na 7
El_Draque

Ale doświadczenie w bójkach ulicznych mają ponadprzeciętne w przeciwieństwie do szanownego pana tatusia.

OmniModo

skad taki wniosek? pan tatus nie moze przylac od czasu do czasu? moze w szkole mial zajecia z boxu?

ocenił(a) film na 7
El_Draque

No właśnie, ale za dużo tych domysłów, niedomówień. Nie przeczę, że gościu mógł nabyć wcześniej jakieś umiejętności, też tak sobie to tłumaczyłem. Ale twórcy filmu powinni umieścić chociaż króciutką retrospekcję pokazując w niej jak pan tatuś ostro ćwiczył za czasów studenckich (zresztą później musiał nadal ćwiczyć co widać po jego budowie ciała). Byłoby wtedy jasne skąd u niego taki power i fighting, a bez tego wyszła mało prawdopodobna historyjka w stylu od zera do superbohatera...

OmniModo

Czemu nie? Młody, sprawny fizycznie facet. Jega zaletą była szybkość i zwinność, w porównaniu z wielkimi, nabitymi przeciwnikami. Z resztą nie pokazywał tam nie wiadomo jakich umiejętności i znajomości sztuk walki. Miał siłę i walił! Reszta wyrobiła się instynktownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones