PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836056}

Mała syrenka

The Little Mermaid
5,0 18 004
oceny
5,0 10 1 18004
4,9 23
oceny krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

główna rola

ocenił(a) film na 1

ja też uważam że to chore , iż główną role ma zagrać ciemnoskóra , gdzie Ariel była jasnej karnacji , to jest śmieszne a Walt Disney to się w grobie przewraca

SONEVE

hitler tez xD

SONEVE

Ale ty wiesz, że jak Mała Syrenka wchodziła do kin, to Disney od dawna nie żył, prawda?

ocenił(a) film na 3
SONEVE

Ariel nie istniała - to wytwór wyobraźni ,więc się tak nie ekscytuj.

SONEVE

Walt Disney był zatwardziałym rasistą, a więc nic dziwnego, że przewraca się w grobie... A śmieszne jest twoje skrajnie rasistowskie podejście.

azureswan

Ja się sprzeciwię profanowaniu kultowej postaci, to jestem rasistką, ale jak Murzyn nazwie mnie białaską, to to jest spoko, tak? Albo jak żądają nagród dla czarnych tylko za kolor skóry, to też wszystko ok? Obecnie największymi rasistami są czarni i to jest fakt. Chcą specjalnych przywilejów, jak np. miejsce na studiach, za kolor skóry, chociaż wynik testu nie pozwoliłby białej osobie na dostanie się na uczelnię. Chore.

maggdasj

Nic nie wspomniałam o specjalnych przywilejach dla czarnych ani nie usprawiedliwiałam nazywania kogokolwiek "białaską" lub "białasem". Jednak swój rasizm potwierdziłaś w pierwszym zdaniu, mówiąc o profanacji. Nie wiem jakim cudem wybór czarnoskórej aktorki miałby być znieważeniem postaci, a mówienie, że grupa ludzi o tym czy innym kolorze skóry to rasiści jest totalnie nie na miejscu. Ocenianie człowieka ze względu na kolor jego skóry to rasizm. Kolor skóry nie jest wyznacznikiem rasizmu. Poza tym przestań nadinterpretować cudze wypowiedzi i naucz się czytać ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones