PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258739}

Krudowie

The Croods
7,0 79 808
ocen
7,0 10 1 79808
6,1 8
ocen krytyków
Krudowie
powrót do forum filmu Krudowie

Arcydzieło :)

ocenił(a) film na 10

Od ładnych kilku lat żadna baja mi się tak nie podobała jak ta - godna polecenia !!!!

ocenił(a) film na 9
enduroski

HAHA xD ja jakość bajki oceniam na podstawie czasu jaki moje rodzeństwo (4, 7, 9, 11 lat) spędzi na oglądaniu xD. W tym przypadku najmłodsze zasnęło po godzinie= 10/10 dla filmu , natomiast reszta z otwartymi buźkami siedziała te półtorej godziny a potem cały czas naśladowała tego śmiesznego leniwca :) Polecam :)

enduroski

zgadzam się :) no może po za jak wytresować smoka :D

ocenił(a) film na 8
enduroski

Zgadzam się bajka śmieszna i przyjemna fajnie się ją oglądało:) dobre relacje teściowa kontra zięć;p

ocenił(a) film na 8
enduroski

polecam Jak wytresować smoka i Zaplątani, równie dobre a nawet ciut lepsze jak dla mnie :)

enduroski

6 latka była zachwycona a to jest największy znawca bajek;)

ocenił(a) film na 10
EleanorRigby

bajka super jest potwierdzam premiera sklepy 12 listopad na pewno kupie do kolekcij na bluray a na dvd po 29.99

ocenił(a) film na 9
enduroski

Wspaniała bajka również dla dorosłych. Dzikość jaskiniowców w zachowaniu każdej postaci przedstawiona bardzo wymownie, jak również ich sposób życia, spędzanie czasu w bezpiecznym miejscu przy opowieściach, malowaniu, wyraźnie ukazany strach, codzienna walka o przetrwanie - opuszczali jaskinie wyłącznie po to by zdobyć pożywienie. Mnóstwo zabawnych, nie banalnych scen, jest z czego się pośmiać, jak choćby desperackie wołanie o pomoc kukiełki wabiącej drapieżnika w celu ocalenia sterujących nią bohaterów uwięzionych w smole, czy odwieczne relacje pomiędzy zięciem a teściową. Pomysły były tak szalone i oryginalne że pokładałem się że śmiechu. Nie zabrakło też uczty dla oka w postaci kolorowych, oryginalnie wyglądających ówczesnych stworzeń, znakomitych plenerów i gry świateł. Jeśli oglądać to polecam tylko w 3d. Było miejsce na emocje, radość, wzruszenie ale dobrze wyrażone, na tyle by nie zalać zanadto łzami okularów 3d. Słowem rewelacyjna wizja w której niczego nie zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones